Seznamte se: Tantogrip!

Chřipka

Dost už bylo napínání! Je načase představit vám nového člena Tantum Family. Pomůže vám horký i studený, ulevuje od chřipky i nachlazení a můžete si vybrat příchuť citrónu nebo pomeranče. Seznamte se s lékem Tantogrip.

Pomocník pro nadcházející období

Znáte to: jakmile se ochladí, už vás nebo vaše děti přepadne nachlazení, o chřipce radši ani nemluvíme. V takové chvíli se hodí mít po ruce něco, co vám rychle uleví. Právě takového pomocníka odteď můžete mít v lékárničce: stačí rozmíchat Tantogrip v teplé nebo studené vodě a do 20 minut vám bude lépe.

S čím vám Tantogrip pomůže?

  • snižuje horečku
  • ulevuje od bolesti hlavy, kloubů a svalů
  • uvolňuje nosní sliznici
  • pomáhá od rýmy

Díky dlouhé trvanlivosti vám v lékárničce vydrží až 3 roky – a my budeme jen rádi, pokud ho budete za celou dobu potřebovat co nejméně. 🙂

Pomáhá teplý i studený

Na rozdíl od běžných nápojů, které seženete v lékárně, vám Tantogrip pomůže teplý, ale i studený. A pomáhá: obsahuje osvědčenou kombinaci léčivých látek paracetamol a fenylefrin a navíc jako pomocnou látku vitamín C. První z těchto látek snižuje horečku a ulevuje od bolesti, zatímco druhá zmenšuje otok sliznice a pomůže vám od rýmy. S vitamínem C jste se už seznámili v našem článku a víte, že je prospěšný pro vaši imunitu.

Zeptejte se ve své lékárně

A kde nového člena Tantum Family seženete? Protože jde o lék, nenajdete ho v běžných obchodech. Zastavit se pro něj ale můžete v jakékoliv lékárně. Zeptejte se v té své!

Až ho vyzkoušíte, dejte nám vědět do komentářů na Facebooku, těšíme se na vaše recenze. 🙂

Související články

Kde Tantum Verde seženete?

Ve vaší oblíbené lékárně. A to i online. Bez receptu.

Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám neuniknou žádné rady pro zdraví celé rodiny.