Ocenění, která jsme získali

CZECH Superbrands award 2021

Značka Tantum Verde opět zabodovala. Po ocenění První volba lékárníka, kterou Tantum Verde získalo již počtvrté v řadě od lékárníků a farmaceutických asistentů, se jí nyní poprvé dostalo uznání od samotných spotřebitelů.

Projekt Superbrands vznikl ve Velké Británii a postupně se rozšířil do téměř 90 států po celém světě. V České republice se ocenění uděluje od roku 2013. Marketingového průzkumu, který byl základem pro výběr preferenčních značek dané kategorie, se v roce 2021 zúčastnilo 1600 respondentů a porota, která rozhodla o samotném vítězi, sestávala ze 17 členů.

První volba lékárníka

1. místo v kategorii Bolest v krku

Značka Tantum Verde se stala jednoznačným vítězem v kategorii Léčba bolesti v krku u dospělých, čímž již počtvrté v řadě obhájila svoje vítězství.

Průzkum První volba lékárníka 2021 probíhal na on-line portálu Educomm mezi zaměstnanci lékáren v období 1.12.2020 – 30.1.2021. Do průzkumu se zapojilo 672 zaměstnanců lékáren. Projekt První volba zjišťuje, které produkty si lékárník jako první asociuje s určitou kategorií symptomů. V rámci projektu není zjišťováno doporučování produktů lékárníkem pacientovi.

Kde Tantum Verde seženete?

Ve vaší oblíbené lékárně. A to i online. Bez receptu.

Tipy pro zdraví

Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám neuniknou žádné rady pro zdraví celé rodiny.