Ocenění, která jsme získali

CZECH Superbrands award 2023

Superbrands 2023

Značka Tantum Verde opět zabodovala. Po ocenění První volba lékárníka, kterou Tantum Verde získalo již po páté v řadě od lékárníků a farmaceutických asistentů, se již po třetí dostalo uznání i od samotných spotřebitelů.

Projekt Superbrands vznikl ve Velké Británii a postupně se rozšířil do téměř 90 států po celém světě. V České republice se ocenění uděluje od roku 2013. Marketingového průzkumu, který byl základem pro výběr preferenčních značek dané kategorie, se v roce 2021 zúčastnilo 1600 respondentů a porota, která rozhodla o samotném vítězi, sestávala ze 17 členů.

První volba lékarníka 2022

První místo v kategorií bolest v krku

S radostí oznamujeme, že v pátém ročníku nezávislého průzkumu První volba lékárníka 2022, organizovaného e-learningovým portálem Educomm.cz, jsme opět potvrdili svou přední pozici na trhu. Tento průzkum si získal širokou popularitu nejen mezi respondenty, ale i mezi ostatními zaměstnanci lékáren.

Ve specifické kategorii BOLEST V KRKU byla naše ucelená řada produktů TANTUM VERDE® (pastilky, kloktadlo, spray) s účinnou látkou benzydamin hydrochlorid vyhlášena vítězem, čímž potvrzuje její oblíbenost a důvěru v tradiční léčivé přípravky pro symptomatickou léčbu bolesti v krku. Tento úspěch je o to cennější, že se TANTUM VERDE® umístilo na špici již po páté v řadě a získalo důvěru přes 43 % účastníků průzkumu.

Kde Tantum Verde seženete?

Ve vaší oblíbené lékárně. A to i online. Bez receptu.

Tipy pro zdraví

Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám neuniknou žádné rady pro zdraví celé rodiny.