• Adresa

  Angelini Pharma
  Česká republika s.r.o.

  Páteřní 7
  635 00 Brno

 • Fakturační údaje

  IČ: 18824706
  DIČ: CZ18824706

  Spisová značka: OR, Oddíl C vložka 1132, vedena u Krajského soudu v Brně, 30.4.1991

O Angelini Pharma

Na českém trhu působí přední farmaceutická společnost Mediacon International, s.r.o. od roku 1991. Pod novým názvem Angelini Pharma Česká republika s.r.o. se stala součástí mezinárodní společnosti s dlouholetou historií. U jejího zrodu stál na počátku 20. století Ital Francesco Angelini a nyní její produkty pomáhají léčit ve více než 60 zemích. Zjistěte více informací na www.angelini.cz

Rosalgin
Rosalgin pomáhá při zánětlivých onemocnění ženského pohlavního ústrojí. Pomáhá proti zánětu, bakteriím a plísním včetně mykóz. Léčivou látkou přípravku Rosalgin je benzydamin chlorid. Roztok k intimním oplachům a výplachům. Čtěte pečlivě příbalový leták.
Acutil
Acutil vám pomůže s koncentrací a podporou paměti. Obsahuje cenné omega-3 mastné kyseliny, výtažek z Ginkgo biloby a vitaminy E a B12 pro podporu vaší nervové soustavy.
Levopront
Lék Levopront vám pomůže utlumit suchý dráždivý kašel. Léčivou látkou přípravku Levopront kapky/sirup je levodropropizin hydrochlorid. Roztok k intimním oplachům a výplachům. Čtěte příbalový leták pečlivě.
Silivevo je lak na nehty pro posílení a ochranu nehtů. Zvyšuje jejich tvrdost, pevnost a pružnost a pomáhá je hydratovat. Zkuste jediný přípravek, který dokáže proniknout do celé nehtové ploténky.
Feminella Hereditum
Feminella Hereditum je doplněk stravy podporující kojení, který prospívá matce i dítěti. Obsahuje laktobacily, které udržují rovnováhu mezi mikroorganismy v mateřském mléce.
Aulin gel
Aulin gel uleví od bolestí po úrazu, jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení nebo zánět šlach. Má protizánětlivé účinky a tiší bolest. Léčivou látkou přípravku Aulin gel je nimesulid. Lék ke kožnímu podání. Čtěte pečlivě příbalový leták.